KONST / Litografier / Färglitografi 16716054
nr 1671 6054
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 27/300. Färglitografi, bildmått: 43x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:24:51
20/12 20:31:10
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas